GALERIA - DOM 1

GALERIA - DOM 2

GALERIA - ŚWIETLICA

GALERIA - OGRÓD

NASZE WYRÓŻNIENIA
Atrakcje w naszym gospodarstwie

 

Zwierzęta

Nasze gospodarstwo agroturystyczne, jako jedno z niewielu w Zawoi, posiada kilka gatunków zwierząt, z którymi klatki i zagrody rozmieszczone są wśród zieleni w różnych częściach ogrodu. Maluchy mogą dotknąć i pokarmić króliki, kozy, barany, papugi co daje im ogromną radość i w ten sposób choć przez chwilę uczestniczą w wiejskim życiu. Staramy się, aby pobyt na wsi kojarzył się z zapachem siana, pianiem koguta, odgłosami kóz i baranów pasących się na pastwisku w pobliżu domu. Karmienie i zamykanie zwierząt jest nieodzownym rytuałem każdego dnia. Dzieci odwiedzające nas, spragnione kontaktu ze zwierzętami chętnie biorą w tym udział. Te wszystkie atrakcje dostępne są od wiosny do jesieni.


Warsztaty

Dla naszych Gości organizujemy warsztaty rękodzieła ludowego i artystycznego, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Dzięki nim można dowiedzieć się jakie produkty wytwarzane są na Podbabiogórzu. Uczestnicy zajęć mają możliwość zapoznania się z techniką wytwarzania poszczególnych wyrobów oraz samemu zmierzyć się z tym wyzwaniem i własnoręcznie coś stworzyć. Dzieci, młodzież a często też dorośli dzięki tym zajęciom poszerzają wiedzę i umiejętności. Warsztaty to ciekawa forma spędzenia wolnego czasu, gdzie można się wykazać swoimi zdolnościami i pomysłowością. Wszystkie wykonane prace stanowią wyjątkowe pamiątki z pobytu w Kozinówce.

 

Animacje

Wszyscy wiemy, że dzieci nie lubią się nudzić więc warto im zorganizować wyjątkową zabawę, dlatego w naszym gospodarstwie agroturystycznym wielką radość sprawiają  zajęcia animacyjne.  W czasie  zabaw integracyjnych,ruchowych, plastycznych i kreatywnych dzieci mogą spróbować swoich sił i umiejętności. Animatorzy zapewniają również atrakcje w postaci malowania twarzy specjalnymi farbami i kredkami, pokazy dużych baniek mydlanych czy zabaw chustą animacyjną. Niektóre zajęcia kończą się skręcaniem zwierzątek z kolorowych, podłużnych baloników, którymi uczestnicy zajęć są obdarowani.


Spotkania z zespołami regionalnymi

Aby przybliżyć wczasowiczom lokalną tradycję i zwyczaje zapraszamy młodzież z zespołu regionalnego "Juzyna" oraz kapelę góralską "Hopsiup Hej", którzy opowiadają gawędy i ciekawostki o naszym regionie, grają i śpiewają a nawet uczą góralskich przyśpiewek i tańca. Chętni mogą też przymierzyć strój góralski i poczuć się przez chwilę mieszkańcem gór.

Domek

Na terenie naszego ogrodu znajduje się drewniany domek dla dzieci, w którym bardzo chętnie spędzają czas najmłodsi. Jest on wyposażony w drewniane mebelki, zabawki i jest miejscem przeznaczonym na lekcję tradycji poprzez zabawę. Drewniane klocki, wózek, kołyska, ptaszki i szmaciane lalki zakupione u lokalnych twórców sprawiają, że dzieci dowiadują się jakimi zabawkami bawiły się dawniej dzieci. Jest ulubionym miejscem do beztroskiej zabawy nie tylko w dni deszczowe.

Plac zabaw

Aktywność fizyczna zwłaszcza w miejscu do tego przystosowanym, na świeżym powietrzu i w gronie rówieśników, należy do ulubionych zajęć dzieci. Na dużej zielonej przestrzeni ogrodu wśród krzewów i kwiatów przygotowaliśmy plac zabaw wyposażony w atrakcyjne sprzęty (zjazd linowy, drabinki, zjeżdżalnie, bujak, huśtawki, piaskownice, karuzela, piramida, trampolina).  Spontaniczna zabawa na placu zabaw sprawia dzieciom wiele radości i chętnie spędzają tam wolny czas. To bez wątpienia raj dla maluchów i nieco starszych.


Siłownia zewnętrzna

Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak ważne i pożyteczne są dla zdrowia ćwiczenia fizyczne. Mimo wszystko wciąż większość dzieci i dorosłych w dobie technologii i komputerów, prowadzi siedzący tryb życia. Dlatego też świadomi tego, dbając o dobro swoich wczasowiczów zdecydowaliśmy się na stworzenie siłowni na świeżym powietrzu. . Siłownia zewnętrzna to nowoczesna forma aktywnego spędzenia czasu  i ciesząca się coraz większą popularnością wśród młodych i seniorów. Siłownia pod chmurką stwarza możliwość wspólnej rekreacji.

Plenerowe zestawy szachowe

Mini golf

Dla uatrakcyjnienia  oferty spędzenia wolnego czasu w naszym gospodarstwie agroturystycznym przygotowaliśmy pola do mini golfa. Zaletą gry w mini golfa jest zdrowa rywalizacja. Dzieci i młodzież mogą przenieść swoje emocje ze świata wirtualnych gier do rzeczywistości, a nieco starsi zapomnieć na chwilę o codzienności. Gra ma działanie uspakajające i motywujące , nie wymaga pośpiechu. Liczy się tu przede wszystkim precyzja i strategia działania. 

 

 


 

GALERIA - ATRAKCJE U NAS

GALERIA - NASZE ZWIERZĘTA

GALERIA - OKOLICA

GALERIA - ATRAKCJE W ZAWOI

LICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj41
Wczoraj50
Ostatni tydzień286
Ostatni miesiąc973
Wszystkich268976

NOCLEGI W ZAWOI - Elżbieta i Krystyna Kozina, Powered by PM Art